-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT. Реагенти: EasyStat Reagent Module Реагентний модуль Easy Stat, EasyBloodGas/EasyStat Capillary Tube Kit Набір капілярів EasyBloodGas/EasyStat, EasyStat Са++ Electrode Ca++ електрод EasyStat, EasyStat/ EasyBloodGas/Easy Electrolyte Reference Electrode Рефересний електрод Easy Electrolytes EasyBloodGas/EasyStat.
Оголошено тендер
221 575.60
UAH
Номер:
4a161fdc52364e43b99426846996811c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-006723-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
22964365
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, пр. Лобановського Валерія, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 575.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реагенти для автоматичного аналізатора газів крові та електролітів EASYSTAT. Реагенти: EasyStat Reagent Module Реагентний модуль Easy Stat, EasyBloodGas/EasyStat Capillary Tube Kit Набір капілярів EasyBloodGas/EasyStat, EasyStat Са++ Electrode Ca++ електрод EasyStat, EasyStat/ EasyBloodGas/Easy Electrolyte Reference Electrode Рефересний електрод Easy Electrolytes EasyBloodGas/EasyStat.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
24.07.2026 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума221 575.60 UAH