-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Мобільна цифрова медична рентгенографічна система)
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-004931-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
2 505 482.87
UAH без ПДВ
Номер:
243b1aaba226464ba89ea7536437e374
Внутрішній номер закупівлі:
29903758
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-004931-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007265
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Кушніренко +380937258994 natalia_kushn@ukr.net http://www.dokod.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 505 482.87 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:30 - 27.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:30 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 14:06 - 31.08.2026 14:29
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 505 482.87 ДК 021:2015 – 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Мобільна цифрова медична рентгенографічна система)