-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-004651-a
У зв'язку з створенням належних умов для несення служби існує потреба у закупівлі підвісної стелі Планет для встановлення в роздягальні групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій адміністративної будівлі загону.
Торги не відбулися
11 302.00
UAH без ПДВ
Номер:
5db7dd26cf5546d5a3d5d3f6c8f30749
Внутрішній номер закупівлі:
29903482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-004651-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Ремінська +380686137973 zakupkiarz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 302.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:14 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:14 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 302.00 Плита підвісної стелі з комплектуючими