-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Оголошено тендер
13 562.40
UAH
Номер:
577ea615973a4df2b0b17e37284e760a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-000466-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 562.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2026 08:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до Постанови КМ України від 12.10.2022 № 1178 згідно з п.12-1
-
Дата публікації:
24.07.2026 08:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума13 562.40 UAH