-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44320000-9 — Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-004619-a
Торги не відбулися
582 694.80
UAH без ПДВ
Номер:
4261785d28484ec895c755ad9742b0c0
Внутрішній номер закупівлі:
29903446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-004619-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
582 694.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:13 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:13 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴582 694.80 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція