• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

699 233.76 UAH
Номер: 32e31b9fa70c43678c84d9c6d37cf4f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-005901-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 699 233.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 24.07.2026 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума699 233.76 UAH