-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (меблі для їдальні) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-001538-a
Завершена
17 285 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
d803a08ffc75459dbb45138e6aa1662e
Внутрішній номер закупівлі:
29900377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-001538-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445641395, 380445631724 tender-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 285 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 10:11 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 10:11 - 03.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 15:03
Період кваліфікації:
03.08.2026 00:00 - 05.08.2026 15:32
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 285 550.00 ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (меблі для їдальні) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва