-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (меблі для їдальні) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва
Оголошено тендер
20 742 660.00
UAH
Номер:
618e2723ec4b44269b618cbffe3c07f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-004966-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
20 742 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 39140000-5 «Меблі для дому» (меблі для їдальні) для закладів загальної середньої освіти, спеціальної школи І-ІІ ступенів № 10 Дарницького району міста Києва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.07.2026 11:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума20 207 280.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума535 380.00 UAH