• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 1; Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 2

Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" та постанови Кабінету Міністрів України від від 11 лютого 2026 р. № 170 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році», з метою реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році». Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Завершена

642 641.67 UAH без ПДВ
Номер: c88b098b68574222a539c04167829cea
Внутрішній номер закупівлі: 29900198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-001355-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
Контактна особа: Паращинець Наталія Борисівна +380971213630 nataliaparasinec@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 642 641.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 10:07 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 10:07 - 03.08.2026 08:00
Аукціон: з 04.08.2026 15:20
Період кваліфікації: 03.08.2026 08:00 - 04.08.2026 17:21
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴642 641.67 Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 1; Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 2