-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 1; Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 2
Оголошено тендер
771 170.00
UAH
Номер:
87314546ac3a417e88da8d6e270f2024
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-000768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
771 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 1; Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 2
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.07.2026 09:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 1
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Комплект обладнання та засобів навчання для лабораторії з біології ТИП 2
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКод бюджету: 1952600000; Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету: 0611184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяШумська
Сума732 611.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКод бюджету: 1952600000; Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету: 0611183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяШумська
Сума38 558.50 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-110326-4B07E7C0
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи “Нова українська школа” – Шумська міська територіальна громада
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-110326-4B07E7C0