• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" - за кодом ДК 021:2015 – 50110000-9 (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки - за кодом ДК 021:2015: 50112200-5 "Послуги з технічного обслуговування автомобілів")

1.1. Замовник самостійно перевіряє інформацію про те, що учасник та кінцевий бенефіціарний власник не здійснює господарську діяльність або його місцезнаходження (місце проживання – для фізичних осіб-підприємців) не знаходиться на тимчасово окупованій території у Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 (зі змінами). У разі, якщо місцезнаходження учасника та кінцевий бенефіціарного власника зареєстроване на тимчасово окупованій території, учасник у складі тендерної пропозиції має надати підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України видане уповноваженим на це органом. 1.2. У випадку якщо учасник та кінцевий бенефіціарний власник зареєстрований на тимчасово окупованій території та учасником не надано у складі тендерної пропозиції підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України видане уповноваженим на це органом, замовник відхиляє його тендерну пропозицію на підставі абзацу 5 підпункту 2 пункту 44 Особливостей, а саме: тендерна пропозиція не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону.

Торги не відбулися

82 625.00 UAH без ПДВ
Номер: e334366dac7b428dbfc3795aa793240f
Внутрішній номер закупівлі: 29899472
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-000623-a   
Замовник: Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини
Контактна особа: Радецький Валерій Владиславович 380456361023 bcmbuch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 82 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 09:18 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 09:18 - 01.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 15:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 625.00 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" - за кодом ДК 021:2015 – 50110000-9 (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки - за кодом ДК 021:2015: 50112200-5 "Послуги з технічного обслуговування автомобілів")