• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" - за кодом ДК 021:2015 – 50110000-9 (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки - за кодом ДК 021:2015: 50112200-5 "Послуги з технічного обслуговування автомобілів")

Оголошено тендер

99 150.00 UAH
Номер: 965912a3b47f4ee9b6f4569add68000c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-000765-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини
Замовник: Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини
Очікувана вартість: 99 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" - за кодом ДК 021:2015 – 50110000-9 (Послуги з діагностики, технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки - за кодом ДК 021:2015: 50112200-5 "Послуги з технічного обслуговування автомобілів")
Примітки: 1.1. Замовник самостійно перевіряє інформацію про те, що учасник та кінцевий бенефіціарний власник не здійснює господарську діяльність або його місцезнаходження (місце проживання – для фізичних осіб-підприємців) не знаходиться на тимчасово окупованій території у Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 (зі змінами). У разі, якщо місцезнаходження учасника та кінцевий бенефіціарного власника зареєстроване на тимчасово окупованій території, учасник у складі тендерної пропозиції має надати підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України видане уповноваженим на це органом. 1.2. У випадку якщо учасник та кінцевий бенефіціарний власник зареєстрований на тимчасово окупованій території та учасником не надано у складі тендерної пропозиції підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України видане уповноваженим на це органом, замовник відхиляє його тендерну пропозицію на підставі абзацу 5 підпункту 2 пункту 44 Особливостей, а саме: тендерна пропозиція не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.07.2026 09:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума99 150.00 UAH