-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 30/39 пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-000252-a
Завершена
20 144 056.17
UAH без ПДВ
Номер:
961a3afa1ed24126a2422abc4b1645fd
Внутрішній номер закупівлі:
29899108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-000252-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393735
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 22/17 оф. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смаровоз Ігор Олександрович 380444251072 ujkg_podilrda@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
20 144 056.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 08:39 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 08:39 - 07.08.2026 09:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:30
Період кваліфікації:
07.08.2026 09:00 - 14.08.2026 09:36
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 144 056.17 Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 30/39 пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації