• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 30/39 пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації

Оголошено тендер

24 172 867.40 UAH
Номер: c7f5d3ee74234af791ba89d4342a9389
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-000327-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 24 172 867.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Щекавицька, 30/39 пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 24.07.2026 08:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума24 172 867.40 UAH