-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котел настінний газовий, з насадкою примусової витяжки димових газів ( ДК 021:2015-44620000-2Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-012327-a
Торги не відбулися
501 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
d7299623e2664d5bbf4c46de456bb765
Внутрішній номер закупівлі:
29898331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-012327-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельниченко Ольга Романівна 380673498585 zakupivliyavorivosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
501 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 20:14 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 20:14 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 12:49
Період кваліфікації:
31.07.2026 00:00 - 07.08.2026 16:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴501 666.67 Котел настінний газовий, з насадкою примусової витяжки димових газів ( ДК 021:2015-44620000-2Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)