-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котел настінний газовий, з насадкою примусової витяжки димових газів ( ДК 021:2015-44620000-2Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено тендер
602 000.00
UAH
Номер:
39fb61f5075e4c2a9fd0058ec41600df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-014733-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069297
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Львівська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
602 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Котел настінний газовий, з насадкою примусової витяжки димових газів
( ДК 021:2015-44620000-2Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.07.2026 19:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯворів
Сума602 000.00 UAH