• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги не відбулися

5 269 074.17 UAH без ПДВ
Номер: 290c569848834ba9a080bbc68f53ef54
Внутрішній номер закупівлі: 29898058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-012053-a   
Замовник: Ушомирська сільська рада
Контактна особа: Ольга Пригоцька +380975289815 pryhotskao@ukr.net https://ushomyrska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 5 269 074.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 18:29 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 18:29 - 12.08.2026 08:00
Аукціон: з 13.08.2026 11:14
Період кваліфікації: 12.08.2026 08:00 - 18.08.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 269 074.17 «Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»