• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»

Оголошено тендер

6 322 889.00 UAH
Номер: 8f1c5dfff2c24886bcef3e96549e6b6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-014465-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ушомирська сільська рада
Замовник: Ушомирська сільська рада
Очікувана вартість: 6 322 889.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт будівлі адмінприміщення Ушомирської сільської ради розташованої за адресою: с. Ушомир вул. Березюка, 14 Коростенського району Житомирської області»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 23.07.2026 18:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяУшомир
Сума6 322 889.00 UAH