-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-011418-a
Місце виконання робіт: вул.Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області Кількість: 1 робота, обсяг згідно Технічної специфікації
Завершена
4 747 747.00
UAH без ПДВ
Номер:
eaa2c0166f994a00a7ffb88f2c4c0b17
Внутрішній номер закупівлі:
29897422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-011418-a
Замовник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тис Ольга Федорівна 080680100319 n.yarychiv_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 747 747.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 17:08 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 17:08 - 08.08.2026 01:00
Аукціон:
10.08.2026 15:29 - 10.08.2026 15:52
Період кваліфікації:
10.08.2026 15:52 - 12.08.2026 17:21
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 747 747.00 Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області