-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області
Оголошено тендер
5 697 296.40
UAH
Номер:
8a11dadff7ec449f9875cdbbf5f5653e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-013451-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 697 296.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Неслухів Львівського району Львівської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
23.07.2026 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовояричівська
Сума5 697 296.40 UAH