-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (частковий) підвального приміщення в будівлі Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №45 «Краплинка» Кам'янської міської ради за адресою: 51905, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, провулок Ярослава Мудрого, будинок 5 (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010891-a
надання послуг, категорія Замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Завершена
498 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
59ecaa05919541a3a49f73d6b898b08c
Внутрішній номер закупівлі:
29896883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-010891-a
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 "Краплинка" Кам`янської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39157029
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам`янське, провулок Ярослава Мудрого, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталья +380639547705 dnz45.dnz45@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
498 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 16:59 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 16:59 - 05.08.2026 11:00
Аукціон:
з 06.08.2026 12:52
Період кваліфікації:
05.08.2026 11:00 - 08.08.2026 19:32
Період завантаження договору:
14.08.2026 00:00 - 24.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 333.33 Поточний ремонт (частковий) підвального приміщення в будівлі Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №45 «Краплинка» Кам'янської міської ради за адресою: 51905, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, провулок Ярослава Мудрого, будинок 5 (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)