-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (частковий) підвального приміщення в будівлі Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №45 «Краплинка» Кам'янської міської ради за адресою: 51905, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, провулок Ярослава Мудрого, будинок 5 (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
598 000.00
UAH
Номер:
50de013d2af0407abd427b10f16c9294
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-012589-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 "Краплинка" Кам`янської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39157029
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам`янське, провулок Ярослава Мудрого, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 "Краплинка" Кам`янської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39157029
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам`янське, провулок Ярослава Мудрого, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
598 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт (частковий) підвального приміщення в будівлі Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №45 «Краплинка» Кам'янської міської ради за адресою: 51905, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, провулок Ярослава Мудрого, будинок 5 (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
надання послуг, категорія Замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.07.2026 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янське
Сума598 000.00 UAH