-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення детального плану території за межами населених пунктів Південноукраїнської територіальної громади під розміщення кладовища (в т. ч. проведення топографо-геодезичної зйомки)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010216-a
Завершена
416 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
1018249685904ce5b5a08badf162b5ee
Внутрішній номер закупівлі:
29896221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-010216-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20910974
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, м. ПІВДЕННОУКРАЇНСЬК, вул. Європейська, буд. 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Блажкун +380513655532 vgdr_yu@ukr.net https://yu.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 16:06 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 16:06 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 15:58 - 17.08.2026 16:21
Період кваліфікації:
17.08.2026 16:21 - 27.08.2026 10:48
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 666.67 Розроблення детального плану території за межами населених пунктів Південноукраїнської територіальної громади під розміщення кладовища (в т. ч. проведення топографо-геодезичної зйомки)