-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Волошкова (з впорядкуванням кінцевої зупинки громадського транспорту) в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-009896-a
Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Волошкова (з впорядкуванням кінцевої зупинки громадського транспорту) в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Торги не відбулися
1 625 513.00
UAH без ПДВ
Номер:
92944f2e2a284d94ad162b826a2e6474
Внутрішній номер закупівлі:
29895887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-009896-a
Замовник:
Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849106
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чумак Світлана Василівна 380432595359 dkgb_tender@vmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 625 513.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:58 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:58 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:41
Період кваліфікації:
07.08.2026 00:00 - 11.08.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 625 513.00 Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Волошкова (з впорядкуванням кінцевої зупинки громадського транспорту) в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)