• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Волошкова (з впорядкуванням кінцевої зупинки громадського транспорту) в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

1 950 616.00 UAH
Номер: b8cf51c2aef74eed8ab646afec071be5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-011157-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради
Замовник: Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 1 950 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Волошкова (з впорядкуванням кінцевої зупинки громадського транспорту) в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 23.07.2026 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума1 950 616.00 UAH