• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт другого поверху частини терапевтичного відділення та дитячої поліклініки під реабілітаційне відділення та першого поверху дитячої поліклініки під центр ментального здоров’я КНП ОМР «Обухівська БЛІЛ» в м. Обухів, вул. Каштанова, 52 (код ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Завершена

8 489 752.17 UAH без ПДВ
Номер: d54e5776763f4a86a0d8b7b6582ad095
Внутрішній номер закупівлі: 29895853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-009853-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ"
Контактна особа: Антосієв Сергій 380969128911 s_antos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 489 752.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 16:06 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 16:06 - 07.08.2026 08:00
Аукціон: з 10.08.2026 13:57
Період кваліфікації: 07.08.2026 08:00 - 07.08.2026 16:12
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 489 752.17 Капітальний ремонт другого поверху частини терапевтичного відділення та дитячої поліклініки під реабілітаційне відділення та першого поверху дитячої поліклініки під центр ментального здоров’я КНП ОМР «Обухівська БЛІЛ» в м. Обухів, вул. Каштанова, 52 (код ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)