• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт другого поверху частини терапевтичного відділення та дитячої поліклініки під реабілітаційне відділення та першого поверху дитячої поліклініки під центр ментального здоров’я КНП ОМР «Обухівська БЛІЛ» в м. Обухів, вул. Каштанова, 52 (код ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

10 187 702.60 UAH
Номер: ba1dce0ecd8e4d3382c9574b4150daab
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-008651-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ"
Очікувана вартість: 10 187 702.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт другого поверху частини терапевтичного відділення та дитячої поліклініки під реабілітаційне відділення та першого поверху дитячої поліклініки під центр ментального здоров’я КНП ОМР «Обухівська БЛІЛ» в м. Обухів, вул. Каштанова, 52 (код ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.07.2026 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 187 702.60 UAH