• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл (15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні)

Торги не відбулися

16 275.53 UAH без ПДВ
Номер: b96d29a4166743c88e462d0f4fbe733b
Внутрішній номер закупівлі: 29895650
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-009644-a   
Замовник: Дніпровський державний медичний університет
Контактна особа: Залюбовська Вікторія Володимирівна +380990036877 tenderviktorijadma88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 275.53 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 16:00 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 16:00 - 31.07.2026 00:00
Аукціон: з 31.07.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 275.53 Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл (15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні)