-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл (15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні)
Оголошено тендер
19 530.64
UAH
Номер:
fd33c133c1564b22b66e580f64ce9378
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-010294-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010681
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Володимира Вернадського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 530.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Змінний рулон пластиковий для пристрію для виготовлення бахіл (15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
НК 024:2023:
15056 Бахіли, непровідні, нестерильні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.07.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301070 - Підготовка і підвищення кваліфікації кадрів у сфері охорони здоров’я, підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів закладами фахової передвищої та вищої освіти, підвищення кваліфікації кадрів науковими установами
Сума19 530.64 UAH