• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сонячні панелі

Торги не відбулися

134 958.33 UAH без ПДВ
Номер: 250e23a65b024a6a8baa4b11b8a1afdb
Внутрішній номер закупівлі: 29895567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-009562-a   
Замовник: КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
Контактна особа: Хомак Марія Теодорівна +380968655868 komunservicechem@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 134 958.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 15:47 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 15:47 - 31.07.2026 18:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴134 958.33 Сонячні панелі