• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сонячні панелі

Оголошено тендер

161 950.00 UAH
Номер: 7937206c5f2e4815913c39c729de5197
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-010866-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
Замовник: КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради
Очікувана вартість: 161 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сонячні панелі
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 65 від 23.07.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.07.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧемерівці
Сума161 950.00 UAH