-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-008906-a
Торги не відбулися
39 396.00
UAH без ПДВ
Номер:
775def0e0b8d4ef5acd4d8fbb4502569
Внутрішній номер закупівлі:
29894915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-008906-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899872
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Антоновича Володимира , будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сербененко Ірина 380995523687 centrdn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 396.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:35 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:35 - 31.07.2026 11:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 396.00 33690000-3 Лікарські засоби різні