• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)

Оголошено тендер

39 396.00 UAH
Номер: 415bd6e0aa8245cd845cc8367321ed46
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-010000-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 39 396.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.07.2026 14:53
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 396.00 UAH