-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-008729-a
Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову.
Торги не відбулися
173 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
62a523913b674d93ba56e563c80e21a2
Внутрішній номер закупівлі:
29894759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-008729-a
Замовник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бояр Ольга Петрівна 380973480861 s.rada@gorodok-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85210000-3 Розплідники домашніх тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
173 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:17 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:17 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴173 640.00 Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин