-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Оголошено тендер
208 368.00
UAH
Номер:
8cc8a516aa4f4b268161633db1e3ae06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-009545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
208 368.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ветеринарні послуги: відлов, кастрацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, ідентифікацію (кліпсування) та повернення безпритульних тварин на місце мешкання з веденням відповідної бази даних з ідентифікаційними номерами тварин
Примітки:
категорія: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85210000-3 Розплідники домашніх тварин
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.07.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГородоцька
Сума208 368.00 UAH