-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-006975-a
Торги не відбулися
29 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
3a84cb3b580840adb80355813ef1b51f
Внутрішній номер закупівлі:
29892980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-006975-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стеблянко Андрій Петрович 380502586240 a.steblyanko@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 14:18 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 14:18 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 166.67 ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)