• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)

Оголошено тендер

35 000.00 UAH
Номер: ceca4b3535ba42a7b624b83ed9be1292
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-008316-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Центр пробації"
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (із змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.07.2026 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
Код класифікації видатківКПК-2026:3601030 - Забезпечення діяльності органів пробації
Сума35 000.00 UAH