-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дюбеля, ґрунтовка та інше
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-006535-a
Завершена
1 204 293.00
UAH без ПДВ
Номер:
42e17bbaefc54ce699448ad9ad4723be
Внутрішній номер закупівлі:
29892545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-006535-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 204 293.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 13:56 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 13:56 - 31.07.2026 10:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:27
Період кваліфікації:
31.07.2026 10:00 - 07.08.2026 10:00
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 204 293.00 Дюбеля, ґрунтовка та інше