• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дюбеля, ґрунтовка та інше

Оголошено тендер

1 445 151.00 UAH
Номер: 6a726c82cbcc4d63a6e9a435b69c671a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-007929-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 445 151.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дюбеля, ґрунтовка та інше
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 23.07.2026 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 445 151.00 UAH