• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу

Кількість – 1 послуга (335 досліджень) , згідно обсягів ТС

Завершена

244 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 2010833ad7c14fdaa10ffd0254c7549f
Внутрішній номер закупівлі: 29892309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-006296-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області
Контактна особа: Роп'яник Галина Михайлівна 380506096176 01993457zak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 244 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 14:00 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 14:00 - 31.07.2026 00:00
Аукціон: з 31.07.2026 13:10
Період кваліфікації: 31.07.2026 00:00 - 14.08.2026 09:29
Період завантаження договору: 20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴244 250.00 Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу