-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу
Оголошено тендер
397 800.00
UAH
Номер:
96300b41415a43f680201ab2fa68ceca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-010861-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993457
-
Адреса:
77503, Україна, Івано-Франківська область, Долина, вул.Грицей Оксани, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993457
-
Адреса:
77503, Україна, Івано-Франківська область, Долина, вул.Грицей Оксани, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
397 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення цитологічних, гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, аутопсійного (секційного) матеріалу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.07.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти: НСЗУ
Сума397 800.00 UAH