• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електронний витратомір малого об'єму

Торги не відбулися

33 333.33 UAH без ПДВ
Номер: a512fd49ca6b4c47af1dd504d8533b37
Внутрішній номер закупівлі: 29891583
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-005574-a   
Замовник: Інститут газу Національної академії наук України
Контактна особа: Волинко Лариса Юріївна +380979357176 volinko.larisa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 13:12 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 13:12 - 31.07.2026 10:00
Аукціон: з 03.08.2026 13:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 333.33 Електронний витратомір малого об'єму