• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електронний витратомір малого об'єму

Оголошено тендер

40 000.00 UAH
Номер: 01baada6fd5d42f38d43cf62ca739169
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-006460-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут газу Національної академії наук України
Замовник: Інститут газу Національної академії наук України
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електронний витратомір малого об'єму
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.07.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електронний витратомір малого об'єму
Код ДК 021:2015: 38421110-6 Витратоміри
Кількість 2 штука
Період постачання до 01.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукової і науково-технічної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2025 року № 28 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2026 року № 116) наказом Міністерства освіти і науки України від 05.03.2026 № 412 П
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума40 000.00 UAH