-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання: Дерматоскоп (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи); Діагностична лупа (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи), Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 – 33124100-6 Діагностичні прилади.
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-004725-a
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Завершена
203 552.90
UAH без ПДВ
Номер:
0a2c3fd69b804532a6e8a5d5af7c0a2a
Внутрішній номер закупівлі:
29890741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-004725-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994586
-
Адреса:
09119, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Біла Церква, вулиця Зінича Ігоря, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ширіна Оксана 380985405228 bml2.shirina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
203 552.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 12:15 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 12:15 - 31.07.2026 10:00
Аукціон:
03.08.2026 14:40 - 03.08.2026 15:03
Період кваліфікації:
03.08.2026 15:03 - 05.08.2026 13:39
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴203 552.90 Код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання: Дерматоскоп (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи); Діагностична лупа (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи), Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 – 33124100-6 Діагностичні прилади.