• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання: Дерматоскоп (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи); Діагностична лупа (НК 024:2023 – 18021 - Дерматоскоп оптичний / НК 031:2024 - Z12040108 - Дерматоскопи), Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 – 33124100-6 Діагностичні прилади.

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Завершена

203 552.90 UAH без ПДВ
Період оскарження: 23.07.2026 12:15 - 28.07.2026 00:00
Нічого не знайдено.