-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консервовані фрукти
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-003845-a
Завершена
305 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7046ee76ac574baf93a1d3f65bf5099e
Внутрішній номер закупівлі:
29889859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-003845-a
Замовник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua https://kpn.internat.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 11:34 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 11:34 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
31.07.2026 12:22 - 31.07.2026 12:57
Період кваліфікації:
31.07.2026 12:57 - 18.08.2026 09:56
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 000.00 Консервовані фрукти