-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Консервовані фрукти
Оголошено тендер
366 000.00
UAH
Номер:
443ab684d88340edb27ca43d7d45447b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-003715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Макеєвська,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кропивницький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190320
-
Контактна особа:
Мерещенко Наталя Олександрівна 0630317784 kpni@meta.ua
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, Кропивницький , вулиця Чернишевського,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
366 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Консервовані фрукти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.07.2026 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персики консервовані
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Ананаси консервовані
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума366 000.00 UAH