-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-003270-a
Завершена
121 495 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
6479332f320d49819cf49fc983b5dfa0
Внутрішній номер закупівлі:
29889302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-003270-a
Замовник:
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37397216
-
Адреса:
02105, Україна, Київська область, Київ, пр-т Миру, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліно Олена Анатоліївна 380633197098 dnepr-osvitakkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
121 495 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 11:48 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 11:48 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
31.07.2026 00:00 - 07.08.2026 11:42
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴38 251 720.00 Лот 1 Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва
- Лот №2 ₴35 010 040.00 Лот 2 Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва
- Лот №3 ₴24 351 730.00 Лот 3 Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва
- Лот №4 ₴23 882 170.00 Лот 4 Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва