• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва

Оголошено тендер

121 495 660.00 UAH
Номер: e948366c5bd340cb9d84834e7a306232
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-003464-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 121 495 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів (здобувачів освіти) у комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.07.2026 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума84 655 350.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума36 840 310.00 UAH