-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з виготовлення та розміщення до пам’ятних дат на вуличних конструкціях міста портрети загиблих (померлих) захисників державного суверенітету та незалежності України – жителів Черкаської міської територіальної громади (які народилися, навчалися, виросли, працювали, несли службу, поховані у м. Черкаси або члени сімей яких постійно проживають у м. Черкаси))
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-010871-a
Завершена
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0a39b60b7d0a45b6903c28e9e235fddb
Внутрішній номер закупівлі:
29884793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-010871-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853109
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 307
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
АНТОНІНА ОБУШНА +380472319913 antoniaobushnaya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 16:59 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 16:59 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 13:09
Період кваліфікації:
30.07.2026 00:00 - 03.08.2026 16:27
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з виготовлення та розміщення до пам’ятних дат на вуличних конструкціях міста портрети загиблих (померлих) захисників державного суверенітету та незалежності України – жителів Черкаської міської територіальної громади (які народилися, навчалися, виросли, працювали, несли службу, поховані у м. Черкаси або члени сімей яких постійно проживають у м. Черкаси))